Projekty

Současné projeky, na kterých aktivně spolu a pracuji

Veškerá moje pozornost mimo soukromý život aktuálně patří projektům, které tvoříme ve studiu Beneš & Michl, #pinkrules ;)

Spolupracuji na tvorbě projektů jako U nás Plzeň chutná – vítěz WebTop 100 (Na Spilce, U Salzmannů, Na Parkánu…), web Autocentrum Jan Šmucler, Crosscafe, Nej.cz a mnoho dalších :)

vávalo

Kapela Grande Tete

Ska-Rocková kapela Grande Tete. Mezi její největší úspěchy patří vítězství v soutěži Prazdroj talentů a nebo velké zahraniční angažmá. 6 a půl roku jsem kapele manažeroval, fotil, spravoval web nebo třeba finance. Super roky :)

Webová agentura Qixi.cz

Vlastní agentura, pod jejíž hlavičkou jsem dlouhá léta podnikal. Desítky webů, hromady zkušeností jak s technologiemi, tak lidmi. Značka Qixi.cz odstartovala mou kariéru vývojáře. Ač jsem v roce 2014 přerušil nábor nových klientů a šel jsem v kariéře dál, stále se starám o své stávající klienty, kterým dodávám ve spolupráci s grafiky služby.

Rádio Bomba

Do rádia jsem přišel v roce 2010 jako student ZČU. Díky svým dlouholetým zájmům ve sféře rozhlasu jsem postupně vybudoval programovou a hudební dramaturgii. Starál se také o odbavovací systém, vysílání, školení moderátorů a při volné chvíli rozhovorům se slavnějšími. V roce 2015 přišel ten správný čas svěřit projekt nové gardě! Ať se daří, kamarádi :)

SvětBot.cz – největší e-shop s obuví

V letech 2012 – 2014 jsem vyvíjel největší e-shop s obuví u nás. Byla to obrovská zkušenost. Ač spolupráce skončila, do dnes si vážím příležitosti a hromady znalostí, které jsem díky tomuto projektu získal.

Super-Rádio.cz – nejrychlejší informace z éteru

Legendární zpravodajský portál zabývající se problematikou rozhlasového éteru v ČR. Tento projekt řídím již od svých 16 let. Bohužel i já jsem jen člověk a na portál zbývá málo času. V současné době uvažuji o možnostech zhodnocení.

 KupČlánek.cz

V roce 2013 jsem měl tu čest vyvíjet jedinečný PPP systém, KupČlánek.cz. Na konci roku byl projekt prodán investorovi Michalu Kubíčkovi a tím pro mě skončila další životní zkušenost.

Fotograf na volné noze

Několik let jsem si přivydělával jako fotograf kulturních akcí. Začínal jsem na malých koncertech a končil na velkých maturitních plesech. Priority a technologie jsou dnes jinde, proto fotografii dávám přednost jen v soukromí.

West Rádio – Rytmus Tvého srdce

Se svým dlouholetým kolegou Honzou Dipoldem jsme od roku 2009 pracovali na projektu WestRádio.cz. Úspěšný nestihl být, ale v té době jsme se pyšnily profesionální technikou, zvukovým obalem, hudební dramaturgií i programovými inovacemi.

BombaFest

V letech 2010 až 2012 jsem se aktivně podílel na pořádání studentského festivalu Rádia Boma ZČU BomaFest. Pozdeji jsem festival vedl z vrchní pozice. Projekt přinesl do plzeňských ulic mnoho nového a zajímavého.

Pořádání kulturních akcí

Mám bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních akcí od malých klubových (ročník SkaFari Nigth), přes střední (PixPortal Promo) až po koncepčně obrovské (BombaFest). Akce přinesly mnoho životních, bezpečnostních i grantových zkušeností.